+2 fotó
Hirdetéskód: 9007625
Referenciaszám: LK018905
Feltöltve: ma
Pécs eladó téglalakás 4 szobás: 99,9 millió Ft
99,9 millió Ft
876,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
114 m²
4 szoba
földszint
Leírás
EGYEDI KERTKAPCSOLATOS LEHETŐSÉG! Pécs magyarürögi részén eladó egy magasföldszinti, 114 nm alapterületű, amerikai konyha-nappali+ 3 szoba elosztású, teljeskörűen felújított, gáz kondenzációs kazánnal fűtött, klímás tégla lakás, pincéből kialakított fedett terasszal/borozóval, fedett gépkocsibeállóval és SAJÁT KERTKAPCSOLATTAL.
Az ingatlan felújítása a következőket tartalmazta: lakrészenkénti külön mérőórák kialakítása, új víz-és villany vezetékhálózat, fűtésrendszer, burkolatok, beltéri ajtók, szaniterek, műanyag nyílászárók-ELEKTROMOS ALU REDŐNYÖKKEL-SZÚNYOGHÁLÓVAL, minőségi konyha bútor gépekkel, KLÍMA, friss festés.
A kivitelezés modern stílusban, kiváló minőségű anyagokból készült.
Az ingatlan tehermentes és és felújítást követően azonnal költözhető!
Várható átadás: 2026 július!
I.ár: 99,9M Ft
A KÉPEK REFERENCIÁK, KORÁBBI FELÚJÍTÁS SORÁN KÉSZÜLTEK!
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Újszerű
Gázkazán
1990
12 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
429 924 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.