Eladó lakás Pétfürdő 63 nm
Eladó lakás Pétfürdő 63 nm
Eladó lakás Pétfürdő 63 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9004946
Referenciaszám: LK026445-5223311
Feltöltve: 2 napja

Pétfürdő eladó téglalakás 2 szobás: 37,99 millió Ft

37,99 millió Ft
603 ezer Ft/m²
63 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Pétfürdő parkos lakótelepén 2. emeleti, 63 nm-es, szép állapotú tégla lakás eladó. Tágas terei: nappali, hálószoba, konyha+ étkező, fürdőszoba + háztartási helyiség Az épület külső felújítása részben már megtörtént, a lakásé teljesen. Fűtése gázkazánnal, meleg víz ellátása villanybojler biztosítja. Belmagassága 320cm, amely galéria kialakítására is lehetőséget adhat. Ablakai a tóparti parkra néznek. Ideális hely, kulturált környezet. Külön tárolóhelyiség is tartozik a lakáshoz. ( energetikai tanúsítványa folyamatban ) Amennyiben szeretné megtekinteni keressen elérhetőségeimen. 37990000 Ft Referencia szám: LK026445

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Sátor Ferencné
Duna House - Veszprém, Budapest út
Az iroda összes hirdetése
+36 88 769 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 128 232 Ft
Második évtől
163 492 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.