+4 fotó
Hirdetéskód: 8810627
Referenciaszám: 702601148
Frissítve: 1 hónapja
Salgótarján eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 12,3 millió Ft
12,3 millió Ft
246 ezer Ft/m²
50 m²
1+2 fél szoba
2. emelet
Salgótarján Budapesti úton, 1+2 szobás erkélyes lakás eladó!
Eladó Salgótarján Budapesti úton ,1+2-szobás erkélyes lakás!
Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Salgótarján településén a Budapesti úton található 2-dik emeleti 50 nm-es lakást.
Az ingatlanban 1+ 2 szoba, 1konyha.étkező, spájz, fürdőszoba-wc található.
Az otthon melegét gázkonvektorok biztosítják.
Az ingatlan elhelyezkedését tekintve jól frekventált helyen helyezkedik el, közelében iskola, óvoda, orvosi rendelő, posta, buszmegálló, szupermarket.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal a megadott telefonszámon.
Gyémánt Ingatlan iroda teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel lehetőséget kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Érdeklődés és megtekintés céljából történő időpont egyeztetés érdekében kérem keressen a megadott telefonszámon!
Hétfőtől Péntekig 9- 17 óráig.
Eladó ingatlanokat keresünk hazai, illetve külföldi ügyfeleink számára!
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Jó állapotú
Gáz (konvektor)
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 357 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
52 934 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.