Eladó lakás Sárvár, Vármellék 38 nm
Eladó lakás Sárvár, Vármellék 38 nm
Eladó lakás Sárvár, Vármellék 38 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 8997106
Feltöltve: 6 napja

Sárvár eladó téglalakás 1 szobás: 39,9 millió Ft

39,9 millió Ft
1,05 millió Ft/m²
38 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Sárvár belvárosában a Nádasdy vár közvetlen közelében található az 5 lakásos társasház ami jelenleg átépítés és felújítás alatt áll.  Az ingatlan eredetileg a 2000-es évek közepén épült. Az egy szoba, nappali-étkezős lakás fűtését egy központi gázkazán biztosítja, radiátoros hőleadással, egyedi hőmennyiség mérővel.  A lakáshoz egy zárt udvari gépkocsi beálló is tartozik. Érd.: Molnár Zsolt +36302174888 Ingatlanvagyon értékelő Ingatlan értékesítő  További részletekért forduljon hozzám bizalommal. Kérdéseivel kapcsolatban irodai konzultáció keretében, illetve telefonon állok szíves rendelkezésére. Teljeskörű Otthon Start Hitel, Csok + Hitel, Piaci Hitel ügyintézéssel! Ne feledje, amennyiben Csok-ot igényel, az ingatlanvásárlása illetékment

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2005
Energetikai besorolás:
D
csatornacsendesétkezőgázhőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkaputelefonkocsibeállóösszkomfortosparkettásredőnyriasztószigeteltvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Molnár Zsolt
S1 Ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 30 217 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 134 679 Ft
Második évtől
171 711 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.