Eladó lakás Sárvár 56 nm
Eladó lakás Sárvár 56 nm
Eladó lakás Sárvár 56 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9001945
Feltöltve: 6 napja

Sárvár eladó téglalakás 3+1 fél szobás: 38,5 millió Ft

38,5 millió Ft
687,5 ezer Ft/m²
56 m²
Alapterület
3+1 fél szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Sárváron kínálok eladásra egy 56 m²-es, 2,5 szobás, fürdőszoba , konyha ,külön wc és kamra helyiségekből áll, melynél a nappali klimatizált. 3.emeleti erkélyes lakás, amely a belváros szívében helyezkedik el. A lakás felújítása során műanyag nyílászárók ,bejárati ajtó és beltéri ajtók is cserélve lettek. A lépcsőházba közös tárolási lehetőség van. Az elhelyezkedésnek kedvez a közeli boltok, posta, óvoda, iskola valamint autóbusz és vasút állomás. Parkolási lehetőség a lakás mögötti udvarrészen vagy közterületen

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1976
Erkély:
6 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségbeépített konyhabútorhőszigeteltjó beosztásúösszkomfortosparkettásvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Barcza Tiborné
Humán Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 418 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 129 953 Ft
Második évtől
165 686 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.