Eladó lakás Szeged, Belváros, Zászló utca 51 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9017214
Feltöltve: 2 napja

Szeged eladó téglalakás 2 szobás: 55 millió Ft

55 millió Ft
1,08 millió Ft/m²
51 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Eladó egy belvárosi, kiváló elhelyezkedésű lakás Szegeden, a Zászló utcában, közvetlenül a TIK szomszédságában. A lakás az első emeleten található, erkélyes, és minden ablaka csendes, belső udvarra néz. Az ingatlan két külön nyíló szobával rendelkezik, így ideális választás akár pároknak, akár befektetési célra is. A villanyvezeték-hálózat korszerűsítve lett, valamint műanyag ablakok kerültek beépítésre. Központi elhelyezkedése miatt minden fontos szolgáltatás, egyetem és közlekedési csomópont néhány perc sétával elérhető. A ház tégla építésű, és korszerű szigeteléssel rendelkezik. 1/1 tulajdonú, tehermentes. Ingatlanosok kérem ne keressenek! Irányár: 55 millió forint

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
5
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Erkély:
4 m²
Energetikai besorolás:
C
alacsony közös költségcsendeserkélygázhőszigeteltjó közlekedésűkamrakomfortospanelprogramparkettásredőnyreluxaszigeteltvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Nemes Ágnes
+36 30 636 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 185 647 Ft
Második évtől
236 695 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.