Eladó lakás Szeged, Felsőváros 77 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9007996
Feltöltve: 1 napja

Szeged eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 83,7 millió Ft

83,7 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
77 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Tisza Palotában eladó egy amerikai konyhás nappali + 2 szobás tégla lakás, területe 71 nm+15 nm nagy terasz. Napfényes, világos terekkel rendelkezik. Házközpontú klíma és fűtés biztosítja a lakás ideális hőmérsékletét, ezen felül egy egyénileg felszerelt klíma is található a lakásban. Rezsije nagyon kedvező, elhelyezkedése miatt pedig közkedvelt: Pick Aréna, uszoda, Tesco, edzőterem stb. közvetlen közelében. Társasház mélygarázsában bérelhető/vásárolható beálló, garázs tároló. Parkosított, zárt udvarral rendelkezik. Tehermentes! Ingatlanközvetítők segítségét nem kérjük! Irányár: 83 700 000 Ft

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
6
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Építés éve:
2009
Erkély:
15 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségamerikai konyhabeépített konyhabútorbelsőkerterkélyétkezőgépesítetthőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakaputelefonklímaliftösszkomfortospanorámaredőnyszigeteltvilágosvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 434 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 282 521 Ft
Második évtől
360 207 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.