+5 fotó
Hirdetéskód: 8954839
Referenciaszám: 23805
Frissítve: 1 napja
Szeged eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 65 millió Ft
65 millió Ft
1,18 millió Ft/m²
55 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Eladó felújított panel Rókuson!
Home and People azonosító: 23805
Dudás Dóra +36 70 33 64 333
Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást sms-ben a +36-70-627-1033-as telefonszámon!
Eladásra kínálom Szegeden az alábbi paraméterekkel rendelkező lakást:
Lokáció: Rókus
Ingatlan: 55 nm
Teljes felújítás tartalmazza: villany, víz hálózat csere. Teljes festés, burkolat csere. Új fürdőszoba 2x 2m konyha bútor benne páraelszívóval, sütővel, főzőlappal. Klíma előkészítés. Külső-belső nyílászáró csere. Új radiátorok, villanykapcsolók és lámpatestek.
Elosztása: amerikai konyhás nappali, 2 db hálószoba, fürdőszoba, wc, közlekedő, erkély
4 szintes társasház 3. emeletén található
erkély
Irányár: 64.999 000,- FT
Home and People azonosító: 23805
Amennyiben felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!
Dudás Dóra
Vezetőreferens
+36 70 33 64 333
Ha további kérdése van az ingatlannal kapcsolatban, hívja a 06703364333-as telefonszámot, vagy érdeklődjön az Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18.
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Távfűtés
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 336 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
279 726 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.