+14 fotó
Hirdetéskód: 8831313
Referenciaszám: M319503
Frissítve: 20 napja
Szekszárd eladó téglalakás: 34,9 millió Ft
34,9 millió Ft
775,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
45 m²
2 fél szoba
1. emelet
Leírás
Tolna vármegye, Szekszárd Újvárosi részén eladó 1. emeleti 45 nm-es , jó állapotú lakás. Benne két félszoba, főzőfülke, nappali étkezővel, fürdőszoba. Belsőleg járólapos és lamináltlapos borítás jellemző. A házban a fűtést egy hőközpont szolgálja, a lakásokra nm-re levetítve szükséges a fűtést fizetni. Erre a lakásra fix 13.000 ft fűtés díj jut. Közös költség 10.000 ft. A házban lift működik. A főzőfülkébe még nem került beszerelésre a konyhabútor, de már rendelkezésre áll, melyet egyébként a vételár tartalmaz. Fűtőtest csak a nappaliban van, de minden helyiséget befűt. Kifejezetten jó hangulatú, meleg lakás. Tartaozik hozzá egy saját 10 nm-es tároló és egy felszíni kocsibeálló. Lakóközössége kiváló. Ajánlom minden korosztály számára.
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Egyéb
2010
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 619 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
150 194 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel