+11 fotó
Hirdetéskód: 8688366
Frissítve: 1 napja
Szekszárd eladó téglalakás 3 szobás: 69,5 millió Ft
69,5 millió Ft
978,9 ezer Ft/m²
71 m²
3 szoba
1. emelet
!!! ÚJ, KEDVEZŐBB ÁR !!!
!!! ÚJ, KEDVEZŐBB ÁR !!!
Exkluzív lakás frekventált lokációban, Szekszárd város szívében, kulcsrakészen!
Kivételes lehetőség: zárt, biztonságos udvarban, mindössze 20 lakásos társasházban kínálunk eladásra egy modern, teljesen berendezett otthont. A lakáshoz fedett kocsibeálló is tartozik, így mindig kényelmes a parkolás.
A környék minden igényt kielégít: iskola, óvoda, Tom Market, pékség, valamint a közkedvelt Béla király tér is csupán pár perc sétára található, így bárki számára ideális választás.
- 71 nm
- 2019. évi építés
- fedett kocsibeálló a zárt udvarban
- 2 hálószoba
- 5 nm erkély
- amerikai konyhás nappali
- egyedi méretre gyártott beépített bútorok
- 15 cm homlokzati hőszigetelés
- 3 rétegű hőszigetelt fa nyílászárók
- elektromos alumínium redőny minden ablakon
- BAXI kondenzációs gázkazán, radiátoros fűtés
- Electrolux beépített konyhagépek
- MITSUBISHI inverteres klíma
- riasztó rendszer
- alacsony fenntartási költségek
- rendezett társasházi viszonyok
Ár /kocsibeállóval/: 69,5 MFt
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Újszerű
Gázkazán
2019
5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 412 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
299 096 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 412 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 412 7