+9 fotó
Hirdetéskód: 8996269
Referenciaszám: LK039843-5217434
Frissítve: 5 napja
Szentlőrinc eladó téglalakás 2 szobás: 33,5 millió Ft
33,5 millió Ft
683,7 ezer Ft/m²
49 m²
2 szoba
1. emelet
Eladó lakás, Szentlőrinc
Eladó Szentlőrincen, a Kodolányi utcában egy 49 négyzetméteres, 2 szobás, felújítandó lakás, rendezett környezetben. Az ingatlan ideális választás azok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék kialakítani otthonukat, vagy befektetési céllal keresnek jó adottságú lakást. A praktikus elosztásnak köszönhetően a terek jól alakíthatók. Külön előnyt jelent, hogy a lakáshoz saját tároló is tartozik, ami extra helyet biztosít a mindennapi használathoz.
Főbb jellemzők:Méret: 49 nm Szobák száma: 2 Állapot: felújítandó
Saját tároló tartozik hozzá. Jól alakítható elrendezés.
A környék ellátottsága kiváló: a közelben iskola, boltok és minden fontos szolgáltatás megtalálható, így ideális választás családoknak és befektetőknek egyaránt.
Szentlőrinc egy nyugodt, élhető kisváros Baranya megyében, ahol adott a csendes környezet, mégis minden szükséges infrastruktúra elérhető.
Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba vehető!
Lát benne fantáziát? Hívjon megtekintésért akár hétvégén is!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Gáz (konvektor)
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
144 169 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1