Eladó lakás Szombathely, Óperint 33 nm
Eladó lakás Szombathely, Óperint 33 nm
Eladó lakás Szombathely, Óperint 33 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 8769563
Referenciaszám: D1251022
Frissítve: 13 napja

Szombathely eladó téglalakás 1 szobás: 25,9 millió Ft

25,9 millió Ft
784,8 ezer Ft/m²
33 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Szombathely belvárosához közel kínálok eladásra egy földszinti elhelyezkedésű, egyszobás lakást. Az ingatlan jó állapotú, fürdő-wc, nagy szoba és konyha elosztású. A többlakásos társasház közös használatú udvarral rendelkezik. Főbb jellemzők: - családi házas jelleg - az ingatlan tetőszerkezete új héjazatot kapott - 33 négyzetméteres - belső udvaros földszinti elhelyezkedésű lakás - nyugati tájolás - gázkazán fűtés radiátoros hőleadással - melegvíz ellátás szintén gázkazánról történik - kompakt, kis mérete miatt alacsony rezsijű lakás - közös költség minimális 1000 forint/hó alatti - villany és gázhasználat havi díja 17ezer forint/hó Az ingatlan csendes utcában helyezkedik el és közel található hozzá bevásárló központ, a Savaria Plaza, illetve óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár és a Fő-tér is. Hívjon, tekintse meg mielőbb és tegyen egy ajánlatot! Bővebb információkért és megtekintés céljából hívjon bizalommal.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagázkertkapcsolatosösszkomfortosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 557 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 87 423 Ft
Második évtől
111 462 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.