+8 fotó
Hirdetéskód: 9000640
Referenciaszám: 181577-5221437
Feltöltve: 6 napja
Tatabánya eladó téglalakás 1 szobás: 38,99 millió Ft
38,99 millió Ft
906,7 ezer Ft/m²
43 m²
1 szoba
földszint
Eladó napfényes, erkélyes lakás Tatabánya szívében!
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181577 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás.
Eladó napfényes, erkélyes lakás Tatabánya szívében!
Tatabánya Újvárosában kínálunk megvételre egy 43 nm-es, világos, erkélyes lakást, amely egy téglaépítésű, négyemeletes társasház földszintjén található.
Főbb jellemzők:
Praktikus elosztás: 1 szoba, konyha, kamra, előszoba, fürdőszoba WC-vel
Világos, napfényes terek
Eredeti fa ablakok redőnnyel
Több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó
Radiátoros, távhő alapú fűtés
Erkélyes kialakítás
Rendezett lépcsőház, jó lakóközösség
Elhelyezkedés:
Tatabánya szívében, kiváló infrastruktúrával:
iskola, óvoda a közelben
vasútállomás pár perc sétára
pláza és üzletek könnyen elérhetők
buszmegálló, orvosi rendelő, játszótér a közelben
Ideális választás:
első lakásnak
idősebbeknek a földszinti elhelyezkedés miatt
befektetőknek, kiadásra is tökéletes
Ez a lakás remek lehetőség kiváló lokációval és praktikus elrendezéssel!
? Érdeklődni: hívjon bizalommal, és nézzük meg együtt!
Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó tatabányai társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #181577
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.
A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.
További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújítandó
Házközponti
1950
E
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 467 7
Hitelkalkulátor
Második évtől