Eladó lakás Tatabánya 114 nm
Eladó lakás Tatabánya 114 nm
Eladó lakás Tatabánya 114 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 7428054
Referenciaszám: 4152543
Frissítve: 2 éve

Tatabánya eladó téglalakás 4 szobás: 81,99 millió Ft

81,99 millió Ft
719,2 ezer Ft/m²
114 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Tatabányán a Panoráma lakóparkban, újépítésű társasházi lakás eladó! Az eladó lakás jellemzői: - 114 m2-es alapterület - amerikai konyhás nappali + 3 hálósz - a vételár tartalmazza a konyhabútort is - fűtése gazdaságos, hőszivattyúval és H tarifával megoldott - igény esetén a terasz fedése megoldható - saját kocsibeálló - földszinten kerékpár tároló - kulcsrakész állapot - lakás és egyéb ingatlan beszámítása szóba jöhet Amennyiben ez a páratlan ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon még ma! 81990000 Ft

Építés éve:
2022
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
alacsony közös költségamerikai konyhacsendesgardróbösszkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kalics László
Duna House Tatabánya
Az iroda összes hirdetése
+36 20 240 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 276 749 Ft
Második évtől
352 848 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.