+10 fotó
Hirdetéskód: 8942568
Referenciaszám: 393920
Frissítve: 15 napja
Törökbálint eladó téglalakás 4 szobás: 118 millió Ft
118 millió Ft
1,37 millió Ft/m²
86 m²
4 szoba
1. emelet
Eladó téglalakás Törökbálint, 86nm, 118.000.000Ft - Törökbálint, Ófalu peremén
TÖRÖKBÁLINTI OTTHON, AMI NEM KÉR KOMPROMISSZUMOT
Van az a pont, amikor már nem csak egy lakást keresel, hanem egy helyet, ahol minden a helyén van. Ez az ingatlan pontosan ilyen.
Törökbálint csendes, mégis jól megközelíthető részén kínáljuk ezt a 86 négyzetméteres, átgondoltan felújított téglalakást, amely valódi otthonérzetet ad már az első pillanatban.
A térérzet azonnal érezhető. A több mint három méteres belmagasság és a világos terek olyan nyitottságot adnak, amit kevés hasonló ingatlan tud.
Az elrendezés a mai élethez igazodik
amerikai konyhás nappali, ahol együtt lehet a család
három külön nyíló szoba, amelyek valóban használhatók
külön gardrób, ami rendet teremt a mindennapokban
külön WC a kényelmesebb hétköznapokért
Ami viszont igazán megkülönbözteti ezt a lakást a piacon, az a fenntarthatóság. A teljes rezsi mindössze havi húszezer forint körül alakul, ami ma kivételesen ritka. Ez nem csak most előny, hanem hosszú távon is komoly érték.
A komfort minden évszakban adott
gázkazán biztosítja a stabil fűtést és melegvizet
hűtő fűtő klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről
És ami igazán élhetővé teszi
saját, 104 négyzetméteres udvar, ahol van tér levegőt venni
erkély, ami tényleg használható, nem csak papíron létezik
nagy méretű pince, benne egy külön hangszigetelt helyiséggel, ami lehet dolgozószoba, hobbitér vagy akár saját stúdió
A környék nyugodt és barátságos, miközben minden fontos dolog elérhető távolságon belül van. Ez az a kombináció, amit sokan keresnek, de kevesen találnak meg.