+3 fotó
Hirdetéskód: 8954883
Referenciaszám: 25302
Frissítve: 8 napja
Vác eladó téglalakás 1 szobás: 32 millió Ft
32 millió Ft
969,7 ezer Ft/m²
33 m²
1 szoba
földszint
Leírás
Vác belvárosában eladó egy 33 nm-es, közös udvaros lakás, amely ideális választás lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek. Az ingatlan világos, DNY fekvésének köszönhetően napfényes, kellemes hangulatú, elrendezése egy szobából, konyhából és fürdőszobából áll. A lakás közepes állapotú, ugyanakkor több felújítás már megtörtént: új nyílászárók és villamoshálózat került kialakításra, valamint részben vízszigetelés is történt, így egy stabil alapot nyújt a további korszerűsítéshez. A fűtést modern fűtő-hűtő klíma biztosítja, amely egész évben komfortos hőmérsékletet nyújt. Az ingatlanhoz két különálló, egyenként 6-6 nm-es tároló is tartozik, ami kifejezetten praktikus megoldás a mindennapokban. A rendezett, csendes közös udvar nyugodt lakókörnyezetet biztosít, miközben a belváros minden fontos pontja mindössze 5 perc sétára elérhető, így üzletek, mint a DM, Rossmann, Príma, valamint a posta is könnyen megközelíthető. Kiváló elhelyezkedésének és adottságainak köszönhetően remek lehetőség mind saját célra, mind befektetésként.
Kérdésével, illetve megtekintése szándékával keresse irodánkat, amennyiben hitelre lenne szüksége, profi hitelközvetítő kollegáink díjmentesen állnak rendelkezésükre.
Amennyiben eladásra lenne szüksége új ingatlanjának megvásárlásához, irodánk ingyenes értékbecslést vállal egész Vác területén.
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Átlagos
Egyéb
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 283 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
137 713 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás