Eladó lakás Várpalota, Inota 51 nm
Eladó lakás Várpalota, Inota 51 nm
Eladó lakás Várpalota, Inota 51 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9006216
Feltöltve: ma

Várpalota eladó téglalakás 2 szobás: 32,9 millió Ft

32,9 millió Ft
645,1 ezer Ft/m²
51 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Inota Készenléti-Lakótelepen lakás eladó! - 51 nm: 2 szobás - 2. emeleten helyezkedik el, a ház tetején egy különálló lakás - a társasház falazata tégla 2 éve esett át a lakás felújításon: -hűtő/fűtő klíma lett beszerelve mindkét szobába -műanyag nyílászárók -új laminált padló Az ingatlan zöld, nyugodt környezetben helyezkedik el, a közelben megtalálható buszmegálló, iskola, óvoda. A fűtést távhő biztosítja a hideg időszakban, a lakás alacsony rezsiköltséggel rendelkezik. Tároló tartozik a lakáshoz. Parkolási lehetőség közvetlenül a ház előtt. További fotókat szívesen küldök üzenetben. Ingatlanosok kérem ne keressenek!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Távfűtés
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségcsatornacsendeserkélygázvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 70 368 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 111 051 Ft
Második évtől
141 587 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.