Eladó lakás Veszprém, Újtelep 83 nm
Eladó lakás Veszprém, Újtelep 83 nm
Eladó lakás Veszprém, Újtelep 83 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8948292
Referenciaszám: H515933
Frissítve: 1 napja

Veszprém eladó téglalakás 4 szobás: 65 millió Ft

65 millió Ft
783,1 ezer Ft/m²
83 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Eladó erkélyes tégla lakás! Az ingatlan főbb jellemzői: -1975-ben épült tégla építésű, -15cm hőszigetelés található rajta, -osztatlan közös zárt udvar tartozik a társasházhoz, melyet bárki használhat, -a lakásban található összesen 4 hálószoba, egyikéből léphetünk ki a 7nm-es erkélyre, melynek burkolata jelenleg műfű, -szobák szálka parkettával, közlekedő-konyha linóleummal, a fürdőszoba, WC járólappal burkolt, -a konyha tágas, ablakkal ellátott, innen nyílik egy kamra is, -fürdőszobában jelenleg kád van, de a teljes kiállás ki van építve egy zuhanyzónak is, -a lakás mellett található egy saját tároló, ahol a gázkazán és a vllanybojler is, -nyílászárók többsége fából van, bejárati ajtó biztonsági záras műanyag ajtó, -a tető vízszigetelése rendben van, beázás nincs, -a pince szinten rendkívül nagy saját tároló tartozik a lakáshoz, melynek mérete 26nm, -kedves laköközösség, gondosan rendezett udvar. Bővebb információkért és megtekintésért, keressen bizalommal! BANKFÜGGETLEN hitelben és teljes körű ügyintézésben segítünk! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Megnézem a videóbemutatót

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1975
Erkély:
7,1 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6