Eladó lakás Zalaegerszeg, Kertváros 57 nm
Eladó lakás Zalaegerszeg, Kertváros 57 nm
Eladó lakás Zalaegerszeg, Kertváros 57 nm
+11 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9008501
Referenciaszám: H518199
Feltöltve: ma

Zalaegerszeg eladó téglalakás 2 szobás: 35,9 millió Ft

35,9 millió Ft
629,8 ezer Ft/m²
57 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Zalaegerszeg kedvelt kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 57 m²-es, 2 szobás, tégla építésű lakást, szigetelt társasházban. Az ingatlan kelet–nyugati tájolásának köszönhetően egész nap világos, kellemes életteret biztosít. A lakás műanyag nyílászárókkal és redőnyökkel felszerelt, fűtéséről konvektorok gondoskodnak. Az erkély ideális helyszín lehet a reggeli kávéhoz vagy egy nyugodt esti pihenéshez. A tulajdonosok 2019-ben több felújítást is elvégeztek: megújultak a beltéri ajtók és a burkolatok, valamint a fürdőszobában és a konyhában a villanyvezetékek cseréje is megtörtént. A villanyhálózat 32 Amperre bővített, így a modern háztartási igényekhez is megfelelő. Az ingatlan kiváló választás lehet fiatal pároknak, kisebb családnak vagy akár befektetés céljára is, hiszen a kertvárosi környezet nyugodt, mégis minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. Keressen bizalommal, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre! Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinek. Szakszerű tanácsadással, ingyenes CSOK és hitelügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!