+13 fotó
Hirdetéskód: 8765269
Referenciaszám: 23665
Frissítve: 22 napja
Vác eladó telephely 291 m² alapterületű: 210 millió Ft
210 millió Ft
721,6 ezer Ft/m²
291 m²
4050 m²
Leírás
Eladó ipari terület Vácon – kiváló adottságokkal és korszerű épülettel!
Vácon, könnyen megközelíthető helyen eladó egy 4050 nm-es ipari telek, Gip-11 besorolással.
A terület 40% beépíthetőséggel rendelkezik, terepszint alatti beépítés szintén 40%, a megengedett legnagyobb épületmagasság 6,5 méter.
A telken található egy 291 nm-es, modern ipari épület, amely kiválóan alkalmas gyártásra, raktározásra, műhelynek vagy irodai funkciókra is.
Főbb jellemzők:
Korszerű hőszivattyús fűtés padló- és falfűtéssel
Dupla üveges, fa keretes thermo nyílászárók
Gondosan kialakított elosztás, amely a praktikumot és kényelmet ötvözi
Helyiségek elosztása:
Gyártócsarnoki rész:
Gyártócsarnok
Közlekedő
Étkező
Öltöző
3 WC
1 fürdőszoba
2 raktár
Műszerész műhely
Kazánház
Ügyfélfogadó rész:
2 iroda
Tárgyaló
Konyha
1 WC
1 fürdőszoba
A terület adottságai lehetővé teszik további fejlesztések megvalósítását, így ideális választás lehet vállalkozásoknak, akik bővíteni vagy telephelyet létesíteni szeretnének Vácon.
Kérdésével, illetve megtekintési szándékával keresse irodánkat.
Tulajdonságok
Telephely
1
Átlagos
Hőszivattyú
2004
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 283 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 283 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 283 5