+3 fotó
Hirdetéskód: 8696226
Referenciaszám: 891821
Frissítve: 6 napja
Budapest VII. kerület eladó teremgarázs 16 m² alapterületű: 12 millió Ft
12 millió Ft
750 ezer Ft/m²
16 m²
Leírás
Eladó a VII. kerület Garay utcában egy terem garázs beálló, 11nm-es tárolóval! Közvetlen mellette. Az épület 9 éve épült,106 lakással és minusz 3 szint terem garázsokkal. A garázs és a tároló saját használatra, ill. befektetés céljára is alkalmas. (30-30 ezer Ft/ hó)
Közlekedés szempontjából kiváló elhelyezkedés.
Tulajdonságok
Teremgarázs
2016
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 436 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 436 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 436 3
Hasonló eladó ingatlanok Budapest VII. kerületben
Feltöltve: 1 éve
0
13 millió Ft 866,7 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Budapest XVIII. kerület
Feltöltve: 1 éve
1
12,9 millió Ft 645 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Budapest XX. kerület, Szent Erzsébet tér 14
Frissítve: 9 hónapja
1
12,5 millió Ft 735,3 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Budapest IX. kerület, Ernő utca

Fedezd fel a
hasonló hirdetéseket!Még további garázsok Budapesten 12 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 13 napja
4
12,9 millió Ft 860 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Budapest XI. kerület

Frissítve: 10 napja
13
11,2 millió Ft 1,02 millió Ft/m²
Eladó garázs, Budapest XIII. kerület
Frissítve: 1 hónapja
9
11,7 millió Ft 650 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Budapest VIII. kerület