Eladó garázs Budapest VIII. kerület, Orczynegyed, Orczy tér 15 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 8954881
Referenciaszám: 25304
Frissítve: 9 napja

Budapest VIII. kerület eladó teremgarázs 15 m² alapterületű: 5,9 millió Ft

5,9 millió Ft
393,3 ezer Ft/m²
15 m²
Alapterület
2004-ben épült kifejezetten parkolóháznak az épület, így rendkívül könnyen parkolható az összes beálló. A gépkocsibeálló a földszinten található. Az épület rendszámfelismerő beléptetőrendszerrel, 0-24 órás portaszolgálattal és kamerákkal ellátott. A belmagasságnak köszönhetően, ami 205 cm L1H2 méretű furgonnal is parkolható. Az adatok tájékoztató jellegűek. Vevőink részére a közvetítés díjtalan.

Tulajdonságok

Típus:
Teremgarázs
Építés éve:
2004

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tecnocasa - Palazzo Doro Kft.
Tecnocasa
Az iroda összes hirdetése
+36 70 931 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tecnocasa - Palazzo Doro Kft.
Tecnocasa
Az iroda összes hirdetése
+36 70 931 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tecnocasa - Palazzo Doro Kft.
Tecnocasa
Az iroda összes hirdetése
+36 70 931 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem