Eladó nyaraló Alsópáhok, Hévízi utca 36 nm
Eladó nyaraló Alsópáhok, Hévízi utca 36 nm
Eladó nyaraló Alsópáhok, Hévízi utca 36 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 8532207
Frissítve: 9 napja

Alsópáhok eladó üdülő és nyaraló 36 m² alapterületű: 19,5 millió Ft

19,5 millió Ft
541,7 ezer Ft/m²
36 m²
Alapterület
150 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Hévízen Apartman Eladó! Hévíz /Alsópáhok/ Ingatlan eladó, a leendő új Aquapark szomszédságában! Kiváló befektetés! Eladásra kínálunk 1 db könnyűszerkezetes házat(Tulajdonjog): 36 m2+ terasz Teljesen berendezett, szigetelt falakkal. Víz, villany, szennyvíz, rácsatlakoztatva a házra. Teljesen új fűtési rendszer (Inverteres klíma) 150 m² saját terület. Az ingatlan zárt lakóparkban (kb. 40 Egység, 6 hektaros területen) található, nagyon szép ősfás, csendes környezetben. Rendkívül kedvező fenntartási költségek. Az ingatlan nagyon komfortos, kettő-öt fő elhelyezésére alkalmasak. a turisztikai kiadhatóság miatt visszabérlési lehetőséggel. Cégünk vállalja a hosszabb-rövidebb idejű bérbeadást is. Fix megtérülés : Nettó 1, 6-1, 8 M Ft / év áron tudjuk visszabérelni az apartmant és megvétel esetén akár 2 év bevételi díjat is letudunk vonni a vételárból. 1 Km-en belül: Spar, benzinkút, étterem, kávézó, orvos, fodrász, kozmetika, masszázs. 2 Km-en belül ; Hévíz-i tófürdő bejárata. Több étterem, uszodák, iskola, óvoda, fogászati központ, wellness szállodák, sportközpont. Leendő Aquapark -élményfürdő leírása : Fbclid=IwY2xjawGaB0JleHRuA2FlbQIxMQABHS7JHpamdRWDFSoj9QAc3cMqAZVBedTaJQKbxZwZIWkAqrvL0L6gBysNTQ_aem_za-ebhanFbMlr3pVkzVl3A Megtekinthető: hétköznap 9. 00-Tól 14. 00-Ig személyesen. (Hétköznap 12-17 óráig)

Építés éve:
2022
Terasz:
30 m²
Energetikai besorolás: