Eladó nyaraló Balatonkenese 30 nm
Eladó nyaraló Balatonkenese 30 nm
Eladó nyaraló Balatonkenese 30 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8995315
Referenciaszám: 54550
Feltöltve: 9 napja

Balatonkenese eladó üdülő és nyaraló 30 m² alapterületű: 32,8 millió Ft

32,8 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
30 m²
Alapterület
701 m²
Telek
1 szoba
Szobák száma
A Lido Home siófoki irodája eladásra kínálja ezt a természetközeli, balatonkenesei ingatlant a Balatontól 1,5 km-re. -701 m2-es, rendben tartott telek gyümölcsfákkal és szőlővel -25 m2-es (Erdért típusú) faház hálófülkével, konyhával és zuhanyzós fürdőszobával -11 m2-es árnyékos terasz -a terasz alatt 8,5 m2-es pince, mely tárolásra tökéletesen alkalmas -az ingatlanhoz tartozik egy 2 oldalról megközelíthető tároló is -közművek: vezetékes víz, villany, csatrona. gázcsonk az utcában -jelenleg a fűtés és a főzés is gázpalackkal megoldott -a melegvizet villanybojler biztosítja Igény szerint bővítés, felújítás, új ház építésére is alkalmas az ingatlan. Budapest autóval 1 óra alatt megközelíthető, míg a Balaton 5 perc. Amennyiben a LIDO HOME által kínált BALATONKENESEI NYARALÓ, vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át !

Tulajdonságok

Típus:
Üdülő és nyaraló
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Építés éve:
1983
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
beépített konyhabútorbútorozottcsatornafélkomfortosipari áramkocsibeállóvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Móricz Zsófia
Lido Home Siófok
Az iroda összes hirdetése
+36 30 877 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 110 713 Ft
Második évtől
141 156 Ft