Eladó nyaraló Balatonlelle 39 nm
Eladó nyaraló Balatonlelle 39 nm
Eladó nyaraló Balatonlelle 39 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9008632
Referenciaszám: NY012855-5226132
Feltöltve: ma

Balatonlelle eladó üdülő és nyaraló 39 m² alapterületű: 53 millió Ft

53 millió Ft
1,36 millió Ft/m²
39 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
A déli part egyik legnépszerűbb nyaralóhelyén, Balatonlellén 39 nm első emeleti nyaralót kínálok eladásra. Az ingatlanban két külön bejáratú szoba, konyha-étkezővel, fürdőszoba, és egy 6 nm erkély található. A nyaraló 4 fő részére kényelmes pihenés biztosított. Az ingatlanhoz tartozik még egy udvaron belüli, zárt parkolóhely is. Sétáló utca, buszpályaudvar, vonatállomás, gyógyszertár, élelmiszerbolt, posta, orvos 150 méter, Balaton part 50 méter. Saját lakásnak, befektetésnek ideális választás. A nyaraló téliesitett egész évben használható. Ugyancsak eladó egy szép állapotban lévő Bavaria 39 típusú vitorlás hajó. Kikötőhely biztosítva. További információért keressen bizalommal a hét bármely napján! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: NY012855-ZE

Építés éve:
1970

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 178 896 Ft
Második évtől
228 088 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel