+12 fotó
Hirdetéskód: 8950699
Referenciaszám: 692000781
Frissítve: 11 napja
Bokod eladó üdülő és nyaraló 18 m² alapterületű: 8,9 millió Ft
8,9 millió Ft
494,4 ezer Ft/m²
18 m²
18 m²
1 szoba
FELÚJÍTOTT Horgászház ELADÓ a Bokodi tavon!
Bokodon az erőműi tónál, 2025-ben felújított horgászház, beépített bútorokkal ELADÓ!
A ház jellemzői: 18 nm-es alapterület, építési mód könnyűszerkezetes, a lapostetőt lemez borítja, a padlózat hajópadló, amit linóleum padló takar. A bejárati ajtó műanyag, az ablakok fa szerkezetűek. A szoba helyiségből nyílik egy tároló raktár, ami zuhanyzós fürdőszobává alakítható toalettel. Víz és szennyvíz be- és kivezethető. A falak és a tető szigeteltek, mely biztosítja, hogy télen is befűthető legyen. Az ingatlan külön villanyórával rendelkezik. A stég 20 nm.
Az ELADÓ horgászházhoz tartozik egy közös használatú udvarrész is, egy pagodával és tűzrakóhellyel. Parkolás a közelben, akár több személygépkocsi számára is lehetséges.
A horgászstég a tó felett helyezkedik el, nagyon szép környezetben, ahol csodálatos kilátás nyílik a tóra. A tóban vegyes és gazdag a halállomány, a stég jó elhelyezkedésének köszönhetően különösen alkalmas horgászatra és pihenésre egyaránt.
Ajánlom mindazoknak, akik szeretnék szabadidejüket a természetben, vízparton, egy csendes, nyugodt környezetben eltölteni.
Az ELADÓ ingatlan Bokod felöl könnyen megközelíthető és rövid földúton, frekventált helyen található.
Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat.
Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig!
Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján.
Legyen közös a sikerünk!
Tulajdonságok
Üdülő és nyaraló
1
Felújított
Elektromos
Nem adta meg a hirdető