+8 fotó
Hirdetéskód: 8883537
Feltöltve: 3 hónapja
Dunavarsány eladó üdülő és nyaraló 35 m² alapterületű: 72,5 millió Ft
72,5 millió Ft
2,07 millió Ft/m²
35 m²
500 m²
1 szoba
Dunavarsányban 35nm-es nyaraló
Dunavarsányi tavaknál 35mn-es nyaraló közvetlen vízparti sürgősen eladó!
A nyaraló fából és zsalukőből épült,de 10cm-es külső szigeteléssel rendelkezik.
A házhoz 32mn-es melléképület és fedett sütögető tartozik.
Az ingatlan 2019-ben épült.
A kertben az öntözést automata öntözőrendszer biztosítja.
A biztonságról Riasztó gondoskodik.
A kényelmét a nyaralónak klíma biztosítja.
Az udvarban kinti WC található.
A nyári partyk-hoz borospince biztosítja a jó hangulatot. Ami a legfontosabb Fűtött Stég Tartozik az ingatlanhoz.
Tulajdonságok
Üdülő és nyaraló
1
Jó állapotú
Elektromos
A++
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BD
+36 70 531 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
312 007 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BD
+36 70 531 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BD
+36 70 531 3