Eladó nyaraló Püspökmolnári 44 nm
Eladó nyaraló Püspökmolnári 44 nm
Eladó nyaraló Püspökmolnári 44 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9007916
Referenciaszám: HZ019555
Feltöltve: ma

Püspökmolnári eladó üdülő és nyaraló 44 m² alapterületű: 23,9 millió Ft

23,9 millió Ft
543,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
44 m²
Alapterület
650 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Püspökmolnári üdülő övezetében , közvetlen vízpart mellett vált eladóvá egy kiváló adottságú gerendaház. A 650 m2 gondozott terület körbe kerített. A 44 m2-es teljesen felszerelt főépület mellett található egy kinti WC + tároló , valamint egy 30 m2-es vendégház. A vendégház egyik felében szoba van konyharésszel , míg a másik fele jelenleg tárolóként funkcionál. A gerendaház cserép fedésű , nappali + 2 szobás. A fűtésről egy fatüzelésű kályha , valamint egy klíma gondoskodik. A fürdőben a zuhanyzó , WC , mosdó mellett a mosógép is bőven elfért , így az ingatlan életvitel szerűen használható. A konyha szintén jól felszerelt. A házban kamera és riasztó is rendelkezésre áll. A berendezési tárgyak ; bútorok , lámpák , kerti szerszámok és a kerti kiülő a vételár részét képezik. Amennyiben természetközeli szép állapotú ingatlant keres , úgy ezt mindenképpen nézze meg! A ház tehermentes , jogilag rendezett és azonnal költözhető. Mutatás és további információ miatt hívjon bizalommal! A tulajdonos az értékesítéssel kizárólag irodánkat bízta meg.