Eladó nyaraló Ráckeve 30 nm
Eladó nyaraló Ráckeve 30 nm
Eladó nyaraló Ráckeve 30 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 8993048
Referenciaszám: HZ048272
Frissítve: 4 napja

Ráckeve eladó üdülő és nyaraló 30 m² alapterületű: 11,99 millió Ft

11,99 millió Ft
399,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
30 m²
Alapterület
306 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Ráckeve, Duna-part közelében kis ház eladó kiváló lehetőség! Ráckevén, mindössze 500 méterre a Duna-parttól, eladó egy 30 m²-es kis ház 380 m²-es telken. Az ingatlan ideális: hétvégi háznak befektetésnek (kiadásra) vagy saját, nyugodt kis menedéknek a város zajától távol A telek körbekerített, növényzettel határolt, biztosítva a privát szférát. A ház előtt kis előkert, mögötte zöld terület található. Az épület jelenlegi állapotában is használható, ugyanakkor felújítással jelentősen növelhető az értéke alacsony belépési ár, magas potenciál. Főbb jellemzők: 30 m² lakótér 306 m² telek csendes, nyugodt környezet Duna-part 5 perc sétára könnyen megközelíthető Ha olcsón keresel saját ingatlant víz közelében, ez az egyik legjobb ár/érték arányú opció a környéken.

Tulajdonságok

Típus:
Üdülő és nyaraló
Fűtés:
Nincs fűtés
Építés éve:
2000

Az iroda összes hirdetése
+36 23 814 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 40 471 Ft
Második évtől
51 599 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bod Márton
Duna House - Budaörs
Az iroda összes hirdetése