Eladó nyaraló Szolnok, Alcsisziget, Emese utca 15 nm
Eladó nyaraló Szolnok, Alcsisziget, Emese utca 15 nm
Eladó nyaraló Szolnok, Alcsisziget, Emese utca 15 nm
Hirdetéskód: 8872833
Referenciaszám: 2168
Feltöltve: 3 hónapja

Szolnok eladó üdülő és nyaraló 15 m² alapterületű: 22,8 millió Ft

22,8 millió Ft
1,52 millió Ft/m²
15 m²
Alapterület
355 m²
Telek
1 szoba
Szobák száma
Holt-Tiszához közeli, két utcáról megközelíthető építési telek eladó. A telek mérete 355 m2, amelyet 30%-al lehet beépíteni. Jelen pillanatban minden közmű rendelkezésre áll, kivéve a gáz, amely az utcáról beköthető. A területen 15 m2-es faház található, szerszámossal, amennyiben nem kíván építkezni, úgy nyaralóként használható. Ha felkeltettem érdeklődését, hívjon, nézzük meg együtt. Irányár: 22,8M Érd: 30 963 2077

Tulajdonságok

Típus:
Üdülő és nyaraló
Szintek száma:
1

Dalocsa István
Ady5Ingatlanpont
Az iroda összes hirdetése
+36 30 963 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 76 959 Ft
Második évtől
98 121 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Dalocsa István
Ady5Ingatlanpont
Az iroda összes hirdetése
+36 30 963 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Dalocsa István
Ady5Ingatlanpont
Az iroda összes hirdetése
+36 30 963 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem