Eladó nyaraló Tiszapüspöki 24 nm
Eladó nyaraló Tiszapüspöki 24 nm
Eladó nyaraló Tiszapüspöki 24 nm
Hirdetéskód: 8954979
Frissítve: 26 napja

Tiszapüspöki eladó üdülő és nyaraló 24 m² alapterületű: 11,5 millió Ft

11,5 millió Ft
479,2 ezer Ft/m²
24 m²
Alapterület
685 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Horgászparadicsom várja új gazdáját a Szajoli Holt-Tisza partján! Telek: 685 m² Ház: 24 m²-es faház Extra: Fúrt kút, saját vízpart, kapitális halak! Ideális méret: elég tágas a pihenéshez, de nem kell egész hétvégén füvet nyírni. Dobd be a botot vagy mártózz meg a saját kerted végében! Ne maradj le róla! Tekintsd meg személyesen, hívj bizalommal a hét bármely napján! A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk!

Építés éve:
1980

Az iroda összes hirdetése
+36 70 467 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 38 817 Ft
Második évtől
49 491 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bajai Tibor
Otthon Centrum - Albertirsa
Az iroda összes hirdetése
+36 70 467 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bajai Tibor
Otthon Centrum - Albertirsa
Az iroda összes hirdetése
+36 70 467 9