+3 fotó
Hirdetéskód: 8360871
Referenciaszám: 158393
Frissítve: 9 napja
Baja eladó üzlet 220 m² alapterületű: 120 millió Ft
120 millió Ft
545,5 ezer Ft/m²
220 m²
3 szoba
Leírás
Baja belvárosában frekventált helyen utcafronti, földszintes, felújított , tégla építésű polgári stílusú, kereskedelmi célra is alkalmas ingatlan eladó. Az épület 220 nm-s, kialakításra került benne 3 helyiség mely igény szerint összenyítható, recepció, raktárak, iroda, konyha, kazánház, vizesblokk, 3 wc, sóterápiára alkalmas 25 nm-s sóbarlang. Az ingatlan belülről 2016-ban fel lett újítva, újak a villany-vízvezetékek, új központi fűtés lett kialakítva új kazánnal, radiátorokkal. 2024-ben az épület külső homlokzata került felújításra, új fa illetve műanyag nyílászárok kerültek beépítésre. Az ingatlan klímával, ipari árammal és riasztóval felszerelt. Üzletnek van nyilvántartva, az elhelyezkedése és adottságai miatt kiválóan alkalmas irodának, szépségszalonnak, fitness centrumnak is. Megtekintési szándékával, illetve felmerülő kérdéseivel keressen bizalommal. Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanát, ennek lebonyolításában is állunk rendelkezésére.
Tulajdonságok
Üzlet
Felújított
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 608 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 608 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 608 8