+16 fotó
Hirdetéskód: 8864887
Referenciaszám: UZ037874-5129632
Frissítve: ma
Budapest V. kerület eladó üzlet 141 m² alapterületű: 402,6 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
402,6 millió Ft
2,86 millió Ft/m²
1 100 000 Euro
7 801,42 Euro/m²
141 m²
Eladó Üzlethelyiség, Budapest 5. ker.
Budapest szívében, a Deák tér közvetlen közelében, az V. József Attila utcában eladó egy 141 m²-es, földszinti, közterületi bejárattal rendelkező üzlethelyiség.Az ingatlanban jelenleg egy autentikus hangulatú bajor étterem működik, amelyet két éve teljeskörűen felújítottak, így a konyhatechnika, a gépészet és a berendezés modern, új állapotú.A helyiség, amely belső két szintes (galériás), a Deák téri zöld parkra néz. Hatalmas, utcai frontos üvegfelületeinek köszönhetően világos és hangulatos vendégteret kínál. Meccsnapokon vegyes bajnoki és BL meccsek nézhetőek a helyszínen.Az eladó ingatlan tulajdoni lap szerinti címe V. Sas utca, ahonnan az étterem üzemeltetési/gazdasági célú megközelítés folyamatosan biztosított.A jelenlegi bérleti szerződés fix 10 éves futamidejű, amelyből 31 hónap telt el, így stabil, hosszú távú bérlő biztosítja a folyamatos hozamot.A környék kiválóan megközelíthető, a Deák Ferenc tér metróvonalai, villamos- és buszmegállói pár perc sétára találhatók, a környék gyalogos forgalma rendkívül magas.Az üzlethelyiség vendéglátó egységként azonnal tovább üzemeltethető. Ha felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
1100000 EUR
Teljes körű, díjmentes hitelügyintézés!!!
Otthon Start Program elérhető
Közel 300 budapesti ingatlan és több mint 80 új építésű budapesti projekt elérhető a kínálatomban.