+17 fotó
Hirdetéskód: 8413703
Referenciaszám: M293781-4855146
Frissítve: ma
Budapest VI. kerület eladó üzlet 695 m² alapterületű: 399 millió Ft
399 millió Ft
574,1 ezer Ft/m²
695 m²
Eladó Üzlethelyiség, Budapest 6. ker.
VI. kerületben, Terézvárosban összesen 695 nm-es, két szinten elhelyezkedő, utcai bejárattal rendelkező üzlethelyiség eladó!
A társasház alagsor + földszint + 2 emelet elrendezésű, 3 rendezett belső udvara van - a helyiség a ház udvarából és az utcáról is külön bejáraton megközelíthető. A földszint 408 nm-es, az alagsor 287nm-es.
A homlokzat és az utcai bejárat felújításra került, mint ahogy a földszint nagyobb része is, amit jelenleg elhanyagolt állapota sajnos nem tükröz.
Az ingatlan földszintjén korábban orvosi rendelők működtek, jelenleg több fajta hasznosítás is lehetséges.
A földszint teljes átépítése megtörtént, a teljes épületgépészetet ekkor lecserélték, továbbá igényes és időtálló burkolatokkal és szaniterekkel látták el a helyiségeket. A nyílászárók ki lettek cserélve.
Az alagsori szint felújítása részlegesen elkészült, ezen a szinten kaptak helyet az orvostechnika működtetéséhez szükséges berendezések (orvosi gázellátó rendszer, légtechnika, illetve a teljes épületgépészet berendezései is).
Fűtési- hűtési rendszer: levegő-folyadék légszivattyús rendszerrel, orvosi gázkezelő mennyezeti ki- és bemenetekkel.
Épületbe gáz be van vezetve, de az ingatlanba nincs.
Az ingatlan cég tulajdonában van, 1/1 tulajdonban.
Az OTP bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll rendelkezésre az eladók és a vevők részére!
További kérdéseivel, megtekintésre való egyeztetés kapcsán keressen bátran a hét bármely napján!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.