Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest VI. kerület, Westend 35 nm
Hirdetéskód: 9001700
Referenciaszám: UZ071829
Feltöltve: 5 napja

Budapest VI. kerület eladó üzlet 35 m² alapterületű: 135 millió Ft

135 millió Ft
3,86 millió Ft/m²
35 m²
Alapterület
PRÉMIUM BEFEKTETÉS A WESTENDBEN! Kiemelt nagy forgalmú helyen, hosszú távú bérlővel üzlethelység áron alul eladó! Alapadatok: Alapterület: 35 nm Lokáció: Westend bevásárlóközpont, Intersparral szemben Jelenlegi státusz: Bérbe adva (Cha Cha bubble teázó) Lokáció és forgalom: Az üzlethelyiség a budapesti kiskereskedelmi piac egyik legfrekventáltabb csomópontjában található. Az Intersparral szembeni elhelyezkedés maximalizálja a láthatóságot és a betérési arányt. A bevásárlóközpont ezen szakasza napi szinten tömeges, folyamatos tranzit- és célforgalmat generál a szupermarket és a közlekedési csomópont (Nyugati pályaudvar) közelsége miatt. Igény esetén bérlő nélkül is eladó! Pénzügyi kondíciók Irányár: 135 000 000 Ft + ÁFA Üzemeltetési díj amelyet a bérlő fizet!: 18,49 EUR/m²/hó + ÁFA Marketing díj amelyet a bérlő fizet!: 3,9 EUR/m²/hó + ÁFA Befektetési érték: Kockázatmentes, azonnal termelő eszköz. A 35 nm-es térben jelenleg a Cha Cha bubble teázó üzemel. Az élő bérleti szerződés garantálja a stabilitást és az azonnali megtérülést a birtokbaadás pillanatától kezdve. Kiszámítható hozam, üresjárati veszteség nélkül.

Tulajdonságok

Típus:
Üzlet
Állapot:
Újszerű
Építés éve:
1999

Az iroda összes hirdetése
+36 30 836 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kármán Roland
József Attila Ltp. Duna House Iroda