Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest XIX. kerület, Kispest 545 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8999350
Referenciaszám: HK-5219815-5219815
Frissítve: 5 napja

Budapest XIX. kerület eladó üzlet 545 m² alapterületű: 349 millió Ft

349 millió Ft
640,4 ezer Ft/m²
545 m²
Alapterület
*** Vállalkozását olyan helyre költöztetné, ahol a láthatóság, az elérhetőség és a funkcionalitás egyszerre adott? *** Eladó ipari ingatlan a XIX. kerület egyik legkeresettebb részén, Kispest központjában, ahol a kiváló láthatóság, a könnyű megközelíthetőség és a forgalmas környezet valódi üzleti előnyt jelent. Az utcafronti elhelyezkedés ideális bemutatóterem, iroda és műhely együttes működtetésére, így az ügyfélfogadás és a termelés egy helyen megoldható. A sík telken álló két szintes épület alatt száraz pince található, az ingatlan folyamatosan karbantartott, azonnal használatba vehető állapotú. A nagyvonalú belső terek rugalmasan alakíthatók többféle vállalkozási profilhoz. Az alsó szinten tágas bemutatóterem, iroda és kiszolgáló helyiségek kaptak helyet, innen közvetlen kapcsolat nyílik a műhelyhez és a fedett, aszfaltozott udvarhoz, amely kiválóan alkalmas tárolásra és 2?3 autó parkolására. Az emeleti szinten további iroda, tárgyaló, konyha, fürdőszoba és bemutatóhelyiség található, amely szintén kapcsolódik a műhelyhez. Teljes közmű, ipari áram, víz-, csatorna- és gázellátás biztosított. Az ingatlan ideális választás mindazoknak a vállalkozásoknak, amelyek frekventált elhelyezkedést, jó infrastruktúrát és azonnali működési lehetőséget keresnek, legyen szó szervizről, kisebb üzemről, kereskedelmi vagy szolgáltató tevékenységről. Ha felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal! Referencia szám: M316946 Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.