+10 fotó
Hirdetéskód: 8244177
Referenciaszám: UZ015914-4741125
Frissítve: 1 hónapja
Debrecen eladó üzlet 811 m² alapterületű: 650 millió Ft
650 millió Ft
801,5 ezer Ft/m²
811 m²
Eladó Üzlethelyiség, Debrecen
Debrecen belvárosában eladó egy 811 nm-es, széleskörűen hasznosítható üzleti ingatlan.
Tökéletes lehet akár irodaháznak, de kimondottan alkalmas egészségügyi tevékenységek végzéséhez is.
Az ingatlan nagyobbik része azonnal birtokba vehető, míg 366 nm 2025.01.01-el.
Az ingatlanban számtalan helyiséget, szobát vagy irodát lehet kialakítani, parkolás pedig megoldott az épületen belül.
Műszaki tartalom:
- 2010-ben épült
- 2021-ben teljesen felújított
- 811 nm
- alacsony fenntartási költség
- 3x300 A elektromos áram
- víz és csatorna hálózat
- hőszivattyús fűtési technológia
- 50 kW napelem
- 20 autónyi parkoló hely
Amennyiben az ingatlan az Ön érdeklődését felkeltette és további képeket szeretne látni vagy további információkra van szüksége, úgy keressen bizalommal és tekintsük meg együtt az ingatlant.
650000000 Ft
Referencia szám: UZ015914-ZE
Tulajdonságok
Üzlet
Felújított
Hőszivattyú
2010
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 0