+2 fotó
Hirdetéskód: 8942085
Referenciaszám: 1243_ihs
Frissítve: 15 napja
Dunaújváros eladó üzlet 34 m² alapterületű: 18 millió Ft
18 millió Ft
529,4 ezer Ft/m²
34 m²
1+1 fél szoba
Eladó üzlet Dunaújváros Belváros 34m2 18000000 Ft
Dunaújvárosi KIS Ingatlaniroda kínálatában:
Eladó üzlethelyiség Dunaújváros belvárosában!
Dunaújváros központjában, a Dózsa György úton (közismert „Tojás házban”) eladásra kínálunk egy 34 nm-es pince szinti üzlethelyiséget.
Az ingatlan elosztása praktikus:
• 26 nm üzlettér
• külön nyíló, 8 nm-es raktárhelyiség
Az épületben teherlift és személylift is rendelkezésre áll, amely megkönnyíti az áruszállítást. A folyosón közös használatú mosdó és WC található.
Közös költség: 20.000 Ft/hó
Az ingatlan tehermentes, így a vételár kifizetését követően azonnal birtokba vehető.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal privát üzenetben a megtekintés egyeztetéséhez!
Tulajdonságok
Üzlet
3
Jó állapotú
Elektromos
1999
I
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 867 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 867 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 867 8