+11 fotó
Hirdetéskód: 8955419
Referenciaszám: M323575-5191489
Frissítve: 12 napja
Dunaújváros eladó üzlet 82 m² alapterületű: 47,5 millió Ft
47,5 millió Ft
579,3 ezer Ft/m²
82 m²
Eladó Üzlethelyiség, Dunaújváros
Eladásra kínálok Dunaújváros belvárosi részén egy évek óta működő üzlethelységet. A Derkovits utcában található egy társasház aljában. Az üzlethelység alapterülete 82nm, amely sok lehetőséget hordoz magában, ezért most is bérlik a helyet, igény szerint maradnának is. Az üzlethelységben található klíma, több mellékhelyiség illetve hatalmas utcafronti ablakokkal rendelkezik. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is.
Referencia szám: M323575
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Üzlet
Átlagos
Távfűtés
1977
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Gombos Zita
OTPip - Szigetszentmiklós Tököli út 19.B - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 20 534 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Gombos Zita
Az iroda összes hirdetése +36 20 534 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Gombos Zita
Az iroda összes hirdetése +36 20 534 7