Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagyszénás 94 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagyszénás 94 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nagyszénás 94 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 8700474
Referenciaszám: 321975
Frissítve: 4 napja

Nagyszénás eladó üzlet 94 m² alapterületű: 8 millió Ft

8 millió Ft
85,1 ezer Ft/m²
94 m²
Alapterület
175 m²
Telek
1 szoba
Szobák száma
Nagyszénás központjához közel eladó egy 94 m²-es, jelenleg is működő üzlethelyiség, amely egy 175 m²-es telken helyezkedik el, ikerház jellegű beépítéssel. Az ingatlan rendezett jogi háttérrel rendelkezik és minden közművel ellátott (víz, villany, gáz, csatorna). Az épület stabil szerkezetű, részben vályog, nagyrészt tégla falazattal, jó statikai állapotban van. A hátsó részen található fedett terület kiválóan alkalmas tárolásra vagy árurakodásra. Jelenleg boltként üzemel, de kialakításának köszönhetően többféle tevékenységre is könnyen átalakítható, például: - szolgáltató egység (fodrászat, kozmetika) - iroda - kisebb raktár Átminősítéssel akár lakóingatlanná (családi házzá) is alakítható, így ideális választás lehet azok számára is, akik kisebb kerttel rendelkező otthont keresnek jó elhelyezkedéssel. Tulajdonos költözése miatt sürgősen eladó, így gyors megállapodás esetén hamar birtokba vehető. Ne hagyja ki ezt a sokoldalúan hasznosítható ingatlant! További információért és megtekintésért keressen bizalommal! Irodánk teljes körű segítséget nyújt az adásvétel során, tapasztalt ügyvéd, energetikus, független hitelügyintéző áll a rendelkezére. Igény esetén további fotókat e-mailben küldök.

Építés éve:
1970