+10 fotó
Hirdetéskód: 8841749
Referenciaszám: 608692
Frissítve: 10 napja
Szeged eladó üzlet 59 m² alapterületű: 49 millió Ft
49 millió Ft
830,5 ezer Ft/m²
59 m²
2 szoba
Utcafrontos,főldszinti,kirakatos szép üzlethelyiség eladó.
Szegeden a Kossuth Lajos Sgt-on, utcafrontos, kirakatos, modern üzlethelyiség eladó.
Paraméterek:
- 59 nm-es hasznos alapterület.
- Üzlethelyiség, iroda helyiség, raktár,2 szeparált WC.
- Az üzlethez udvari parkolási lehetőség biztosított.
- Utca frontos kirakatos üzlet.
- Háromfázis az ingatlanban.
- Fűtés modern klímaberendezésekkel megoldva.
- Az ingatlan teljes felújítása 2018-ban történt meg.
- Közös költség 7800 Ft/hó.
Egy nagyon szépen berendeztet, felújított, üzlethelyiség, ami akár irodaként is funkcionálhat.
Bármely kérdés felmerül önben az ingatlannal kapcsolatban, keressen bátran, engem nem tud zavarni!
KUN SZABÓ ZOLTÁN Tel:06 20 9358828
Dél-Magyarországi Régióigazgató.
Tulajdonságok
4
1998
A+
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 935 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 935 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 935 8