Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Várpalota 41 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Várpalota 41 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Várpalota 41 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 8946088
Referenciaszám: 345572
Frissítve: 1 napja

Várpalota eladó üzlet 41 m² alapterületű: 24,5 millió Ft

24,5 millió Ft
597,6 ezer Ft/m²
41 m²
Alapterület
Várpalotán, a Kálvárián eladó egy üzlethelyiségből szállássá átalakított, jó állapotú ingatlan. Az alsó szinten tágas nappali található, amely akár plusz hálóhelyként is használható, a tetőtérben pedig egy külön szoba biztosít kényelmes elvonulást. Az ingatlan konyhával, fürdőszobával és két mellékhelyiséggel rendelkezik. A fűtést egy Vaillant gázkazán szolgáltatja, a homlokzaton 10 cm-es szigetelés gondoskodik a kedvező rezsiről. A tető cserépfedése jó állapotú, az épület szerkezetileg is rendben van, azonnal használatba vehető. Kiváló választás: - üzlethelyiségnek, - szálláshely-szolgáltatás folytatására, - vagy akár lakhatásra is. Rugalmasan megtekinthető, jó befektetési lehetőség mind vállalkozóknak, mind magáncélra keresőknek. A hirdetésben szereplő látványtervek és alaprajzok tájékoztató jellegűek, illusztrációként szolgálnak, a tényleges kialakítás és méretek eltérhetnek.

Az iroda összes hirdetése
+36 70 219 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Rácz Péter
Harp Ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 70 219 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Rácz Péter
Harp Ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 70 219 9

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!