Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Zirc 22 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8998484
Feltöltve: 7 napja

Zirc eladó üzlet 22 m² alapterületű: 23,4 millió Ft

23,4 millió Ft
1,06 millió Ft/m²
22 m²
Alapterület
Eladó Zirc központjában egy 21,5 nm-es üzlethelyiség.Az ingatlanhoz tartozik az épület mögött egy saját parkolóhely. Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:30/418-23-68

Nem adta meg a hirdető
akadálymentesítettcsatornagázsaját parkolóvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

AS
Adrienn Szalay
+36 30 418 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

AS
Adrienn Szalay
+36 30 418 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

AS
Adrienn Szalay
+36 30 418 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem