Hirdetéskód: 7430306
Referenciaszám: UZ006327
Frissítve: 2 napja
Budapest IX. kerület eladó vendéglő és étterem 260 m² alapterületű: 402,6 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
402,6 millió Ft
1,55 millió Ft/m²
1 100 000 Euro
4 230,77 Euro/m²
260 m²
Étterem frekventált helyen
Ráday utca Kálvin Térhez közel eső részén eladó egy gyönyörűen felújított, bérlők által sikeresen üzemelő, nagy utcai kirakatos étterem.
Az ingatlan két szintes. A földszinten található a vendégtér, illetve italpult és látvány pizzasütő. A pincében helyezkedik el a konyha és a raktár.
- a közelmúltban új kazán és vízmelegítő került beépítésre, illetve új kémény került kiépítésre. Az ingatlan rendelkezik kiépített étellifttel.
- 160 m2 földszint
- 100 m2 pince
- 40 nm terasz lehetőség
- Közös költség: jelenleg 54.180,- Ft/hó
- Áram-, gáz-, víz- és csatornadíj: fogyasztás alapján
- Építményadó: Önkormányzati előírás alapján
Ha biztos befektetést keres ez az ingatlan önre vár!
Tulajdonságok
Vendéglő és étterem
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2