Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest IX. kerület, Gubacsi út 1090 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 7137208
Referenciaszám: 11841
Frissítve: 6 napja

Budapest IX. kerület eladó vendéglő és étterem 1090 m² alapterületű: 195 millió Ft

195 millió Ft
178,9 ezer Ft/m²
1090 m²
Alapterület
Elsősorban befektetésnek ajánlom az alábbi vendéglátóhelyet a 9.ker Gubacsi úton. 1090nm-es, teljes közművel, teljes infrastruktúrával. Melegkonyha, kiépített színpad, mellette bárpult, VIP rész külön bárrésszel, iroda stb. Jelenleg hosszú távra bérbe adva. /Bérleti díj: 900 000 forint+Áfa/hó/ Amennyiben kérdése merülne fel, illetve megtekintené az ingatlant várom megtisztelő hívását. sz.m.

Az iroda összes hirdetése
+36 30 414 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Varga Andrea
Gold House Ingatlan- és Hitelcentrum
Az iroda összes hirdetése
+36 30 414 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Varga Andrea
Gold House Ingatlan- és Hitelcentrum
Az iroda összes hirdetése
+36 30 414 9

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem