Hirdetéskód: 8814508
Referenciaszám: 106162
Frissítve: 20 napja
Budapest V. kerület eladó vendéglő és étterem 137 m² alapterületű: 172,9 millió Ft
172,9 millió Ft
1,26 millió Ft/m²
137 m²
7 szoba
Leírás
" Utcai bejáratos üzlethelyiség. Budapest belvárosának szívében, Lipótvárosban az Akadémia utcában, a Bazilika és a Parlament
között kínálunk eladásra egy 137 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkező szuterén
vendéglátóhelyet. Az üzlethelyiség jelenleg bérleti szerződés keretében étteremként működik 2026. közepéig.
Az ingatlan elhelyezkedése elsőrangú: a környék a főváros egyik legfrekventáltabb, leglátogatottabb pontja, ahol egész évben élénk turisztikai és üzleti forgalom jellemző. A Parlament, a Duna-part, a Bazilika és a Szabadság tér mindössze néhány perc sétára található, így a helyszín ideális választás az igényes vendéglátó koncepció megvalósításához.
Főbb jellemzők:
Alapterület: 137 nm
Elhelyezkedés: szuterén
Bejárat: utcai és udvari bejárattal
Működési engedély: vendéglátó egységként
A helyiség, saját kombi kazánnal, kéménnyel, elszívóval,önálló közmű mérőórákkal (gáz,víz áram) rendelkezik.
Kapacitás: 75- 80 fő befogadására alkalmas
Épület jellemzése: hatszintes téglaépítésű jó állapotú
Közös költség: 63 000 forint
Környezet: elegáns, történelmi belvárosi negyed, kiváló közlekedéssel és folyamatos gyalogos forgalommal.
Irányár:182,9 mFt
Megtekintés:
Az ingatlan megtekintésére előzetes egyeztetés alapján van lehetőség.
jöjjön, járjuk körbe az ingatlant és tegyen ajánlatot, a többit megbeszéljük.
Ez a különleges adottságokkal rendelkező, kiváló elhelyezkedésű vendéglátóhely ritka lehetőség mindazok számára, akik Budapest történelmi belvárosában, prémium környezetben keresnek, stabil befektetést vagy exkluzív üzleti lehetőséget.
106162
"
Tulajdonságok
Vendéglő és étterem
1
Átlagos
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel