+5 fotó
Hirdetéskód: 7400783
Frissítve: 3 éve
Debrecen eladó vendéglő és étterem 160 m² alapterületű: 98 millió Ft
98 millió Ft
612,5 ezer Ft/m²
160 m²
80 m²
2 szoba
Árzuhanás!Hatalmas vendégkörrel, Belvárosi étterem eladó!
Debrecen Belvárosában kínálom megvételre a város egyik legnépszerűbb vendéglátó egységét!
Jellemzői:
- 3 utcára nyíló
- 160 nm alapterület
- 50 cm tégla falak
- 60 nm pince
- udvar kb. 80 nm
- 47 nm-es terasz, mely téliesítve akár egész évben működhet
- beépíthető tetőtér (2 lakás alakítható ki, vagy bármi más)
- klíma (6,5 kw)
- kondenzációs gázkazán radiátorokkal
- áram 3x50 amper
- ingyenes parkolás
- nem műemlék jellegű
- pizza kemence
- menü és kiszállítás is van
- pályázatra alkalmas
- kisebb (kb. 50 fő) rendezvények, mint ballagás, születésnap, céges összejövetelek, stb. rendezvényekre alkalmas
- szerződés beszállítókkal
- kiemelt ügyfél,- Coca-Cola, Metro, stb.
Az ingatlan egyedi belső kialakításának, illetve a berendezésének köszönhetően nagyon kellemes hangulatú!
A forgalom kiesés nélkül, még a covid időszakban is folyamatosan működő vendéglátóhely, hatalmas vendégkörrel, védett receptekkel, alkalmazottakkal azonnali bevételi forrás!
A jelenlegi tulajdonos 12 évet dolgozott azon, hogy Ön, ha ma megveszi holnap már bevételt könyvelhet!
Komoly érdeklődés esetén, képeket, 3D videót kizárólag email-ben tudok küldeni!
Megtekintéshez kérjen időpontot a 06-30-9358-700 telefonszámon!
Akár hétvégén is!
Irányár: 98 M.
Tulajdonságok
Vendéglő és étterem
Jó állapotú
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Karacs Ildikó Az iroda összes hirdetése
+36 30 935 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Karacs Ildikó Az iroda összes hirdetése
+36 30 935 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Karacs Ildikó Az iroda összes hirdetése
+36 30 935 8