Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Hódmezővásárhely 120 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 6602522
Referenciaszám: 13578
Frissítve: 1 napja

Hódmezővásárhely eladó vendéglő és étterem 120 m² alapterületű: 82,9 millió Ft

82,9 millió Ft
690,8 ezer Ft/m²
120 m²
Alapterület
150 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
HP azonosító: 13578 Takács Imre 06706155224 Felújított családi ház eladó aktív vendéglátó egységgel együtt! 2 éve kicserélt új kondenzációs kazán Parkolási lehetőség az utcán, az udvarban illetve a garázsban Kamerarendszer mindenhol 12 cm-es hőszigetelés A fürdőben padlófűtés Vízálló prémium parketta mindenhol ÍÁr: 82.900.000 Ft Ha felkeltettem érdeklődését kérem, hívjon bizalommal! Ha hasonló ingatlant keres, szívesen állok rendelkezésére. Szeged legnagyobb ingatlanállományából válogathat. Kizárólag nálunk! Home and People akciós forint HITELEK: 1Millió Forint 10 évre ? 10.647 Ft/hó *Magasabb hitelösszeg esetén a havi törlesztőrészlet arányosan növekszik Egyedi Home and People akció: 4 Millió Forint 10 évre akár 4,5 millió Forintos visszafizetéssel *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista A megadott adatok csak tájékoztató jellegűek, ajánlattételnek nem minősülnek! Kizárólag a legismertebb bankokkal dolgozunk!

Tulajdonságok

Típus:
Vendéglő és étterem
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1975
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Takács Imre
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 5

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Takács Imre
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 5

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Takács Imre
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése