+13 fotó
Hirdetéskód: 7962942
Referenciaszám: VL036972
Frissítve: 22 napja
Nyíregyháza eladó vendéglő és étterem 93 m² alapterületű: 49 millió Ft
49 millió Ft
526,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
93 m²
Leírás
Nyíregyháza, belváros kedvelt utcájában, BEVEZETETT üzlethelyiség eladó.
- kedvelt forgalmas, frekventált elhelyezkedés
- 93 nm alapterület
- üzlettér, konyha, tárolók, szociális helység, mosdók
- jól működő vendéglátó helyként üzemelt
- jelenleg bezárt, de a teljes konyha felszerelés és a berendezés marad
- elektromos hálózat teljesen felújítva
- 2 klíma
- szellőző berendezés, szagelszívó
Ajánlom hasonló tevékenységre (bevezetett hely), de kiváló lehetőség más funkcióra is)
Az ingatlan azonnal birtokba vehető!
Tulajdonságok
Vendéglő és étterem
3
Jó állapotú
Gázkazán
2000
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 42 814 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 42 814 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 42 814 7