Eladó mezőgazdasági ingatlan Csemő 30 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csemő 30 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csemő 30 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 8994999
Referenciaszám: 47940
Frissítve: 8 napja

Csemő eladó zártkert 1437 m² telekterületű: 11,5 millió Ft

11,5 millió Ft
383,3 ezer Ft/m²
1437 m²
Telek
A CasaNetWork Ingatlanhálózat eladásra kínálja a 174602308 azonosítószámú, művelés alól kivett zártkerti ingatlant.  Művelés alól kivett zártkert, 1437nm telek, 30 nm-es lakható épülettel, alatta 29nm -es pincével. A ház beköltözhető állapotú egy tisztázati festés után de igény szerint felújítható is. A pincében  3 külön helyiség található, teljesen száraz, nem penészes.  A villany be van vezetve, a területen gáz- és csatornahálózat nincs kiépítve, a szennyvíz elvezetése  derítővel van megoldva. Vezetékes víz sincs, az ellátás fúrt kútról biztosított. Fűtés villannyal vagy kályhával megoldható. Az épületben egy szoba, konyha étkezővel, fürdőszoba wc-vel  található.  Az ingatlan Csemő- Zöldhalom központjában található. Csendes, nyugodt környéken. Közel van kisbolt, buszmegálló. Gazdálkodásra, befektetésnek tökéletes választás.  De ha csak nyugodt, csendes, zöldövezetben szeretne lakni akkor is kiváló lehetőség.  Amennyiben a CasaNetWork – Cegléd kínálatában szereplő, 174602308 azonosítószámú zártkert, vagy bármely más ingatlan felkeltette érdeklődését, forduljon hozzánk bizalommal a megadott elérhetőségeken! Felhívjuk figyelmét, hogy a hirdetésben szereplő információk megbízónktól származnak, ezért azok pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni. Ügyfeleink számára díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézést biztosítunk. CasaNetWork - Ingatlanban otthon vagyunk!

Tulajdonságok

Típus:
Zártkert
Alapterület:
30 m²

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép